Lubisz patrzeć w niebo i obserwować chmury? Podejmij wyzwanie NASA GLOBE Clouds: Spring Cloud Observations Data Challenge i dołącz do międzynarodowej społeczności Obserwatorów wiosennego nieba.

  1. Jeśli jesteś indywidualnym użytkownikiem, pobierz aplikację i rozpocznij obserwację,
  2. Jeśli reprezentujesz firmę, szkołę lub organizację i chcesz zaangażować do udziału w konkursie większe grono osób, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 GLOBE NASA Cloud Data Challenge Banner

 


Akcja NASA GLOBE Clouds to szansa na zbudowanie młodzieżowego zespołu Obserwatorów Nieba. Dla najbardziej aktywnych zespołów przewidzieliśmy nagrodę specjalną! Uczniowie dwóch szkół, które w trakcie konkursu zbiorą największą liczbę danych o stanie nieba, wezmą udział w specjalnie przygotowanym dla nich wykładzie naukowca z NASA Langley Research Center! Ekscytujące, prawda? :-)

Wszystkie szkoły, które chcą przyłączyć się do akcji, zapraszamy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Cel 1.Cel 2.Cel 3.Cel 4.Cel 5.Cel 6.Cel 7.Cel 8.Cel 9.Cel 10.Cel 11.Cel 12.Cel 13.Cel 14.Cel 15.Cel 16.Cel 17.
Kontakt: Centrum UNEP/GRID-Warszawa, +48 (22) 840 66 64, www.gridw.pl, globe@gridw.pl