Dział partnerstw

 Dział partnerstw 
Kierownik programu Climate Leadership

Ukończyła podwójne studia magisterskie z zakresu Business Administration and International Management na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu i Uniwersytecie w Angers we Francji oraz studia podyplomowe o tematyce CSR na Akademii Leona Koźmińskiego. Pracuje w Centrum UNEP/GRID-Warszawa jako project manager programu Climate Leadership.

Czytaj więcej »
 Dział partnerstw 
Koordynator programu Climate Leadership 

Ukończył studia magisterskie na kierunku Turystyka i Rekreacja na Poznańskim AWF, a także studia podyplomowe w zakresie CSR i strategii zrównoważonego rozwoju (Akademia Leona Koźmińskiego) oraz Coachingu (UAM Poznań). Specjalizuje się w transformacji biznesu oraz innowacjach nakierunkowanych na neutralność klimatyczną. 

Czytaj więcej »
 Dział partnerstw 
Relacje Zewnętrzne, Partnerstwa, CSR

Ukończyła studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz na Wydziale Administracji w Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego Uniwersytetu Warszawskiego. W Centrum UNEP/GRID-Warszawa pracuje od 2009 roku. Zajmuje się koordynacją kampanii społecznych. Angażuje się w działania komunikacyjne oraz współpracę z partnerami biznesowymi, instytucjonalnymi i medialnymi.

Czytaj więcej »KONTAKT EMAIL @
 Dział partnerstw 
Relacje zewnętrzne, Partnerstwa, CSR

W Centrum UNEP/GRID-Warszawa pracuje od 2010 roku. Jest zaangażowana we współpracę z partnerami biznesowymi, medialnym i instytucjonalnymi oraz kampanie społeczne i działania komunikacyjne.

Czytaj więcej »KONTAKT EMAIL @
Nawiąż współpracę v
UTRZYMAJ
KONTAKT
Zapisz się do naszego newslettera.
Wysłanie formularza oznacza
akceptację warunków newslettera.

Centrum UNEP/GRID-Warszawa
ul. Sobieszyńska 8, 00-764 Warszawa | tel. +48 22 840 6664 | e-mail: grid@gridw.pl
NIP: 522-000-18-89 | REGON: 001361852-00037 | KRS: 0000057779

Polityka prywatności

© Centrum UNEP/GRID-Warszawa 2022