GRID

 GRID  Centrum UNEP/GRID-Warszawa objęło patronatem raport United Nations Association Poland. Przedstawiciele organizacji przygotowali również list wprowadzający.  Czytaj więcej »
 GRID  Pierwszy, wspólny webinar cyklu Climate Converations oraz projektu, wspierającego firmy na drodze do neutralności klimatycznej, poświęcony był roli danych w tworzeniu strategii i podejmowaniu działań, wspierających zmniejszanie negatywnego wpływu biznesu na środowisko. Czytaj więcej »
 GRID  Centrum Unijnych Projektów Transportowych organizuje 26 stycznia webinar, poświęcony wpływowi Europejskiego Zielonego Ładu na polski transport.  Czytaj więcej »
 GRID  Trzy z czterech zaproponowanych przez Centrum postulatów zdobyło poparcie ponad 80% uczestników Panelu i powinno zostać zrealizowane przez władze miasta.  Czytaj więcej »
 GRID  Miło nam poinformować o podpisaniu przez Centrum UNEP/GRID-Warszawa ramowej umowy o współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego (ALK).  Czytaj więcej »
 GRID  Mamy przyjemność objąć patronatem XIV Ogólnopolską Konferencję Społeczności Centrum Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego organizowaną przez Centrum Debaty Publicznej pt. ”KLIMAT DLA EUROPY: Jak zmiany klimatyczne wpłyną na naszą przyszłość?". Czytaj więcej »
 GRID  W dniu 4 listopada, w Gdańsku, nastąpiła inauguracja Pomorskiego Forum Solidarności Klimatycznej                                   im. Pawła Adamowicza. W ramach odbywających się w trakcie Forum paneli i warsztatów eksperci, prezydenci miast, przedstawiciele organizacji przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych z Polski i Europy, dyskutowali nad skutecznymi działaniami na rzecz rozwiązania problemów związanych z kryzysem klimatycznym, ze szczególnym uwzględnieniem wyzwań stojących przed miastami. W warsztacie Budowanie odporności: optymalizacja planowania i zagospodarowania przestrzennego, jak też odtwarzanie różnorodności biologicznej oraz redukcja emisji zanieczyszczeń dla poprawy bezpieczeństwa zdrowotnego i żywnościowego wzięła udział dr Monika Szewczyk z Centrum UNEP/GRID-Warszawa.    
 GRID  Reprezentant Centrum UNEP/GRID-Warszawa przedstawiał naukowe dane na temat zmieniającego się klimatu na trzydniowym wydarzeniu BIOCOMPACK-CE, realizowanym dzięki wsparciu unijnego programu Interreg Europa Środkowa. Czytaj więcej »
 GRID  Ponad 50 szkół z 10 krajów Unii Europejskiej w tym roku szkolnym rozpoczęło projekt, w którym to uczniowie staną się ambasadorami działań na rzecz środowiska w mieście. W Polsce do programu zostało zakwalifikowanych 5 szkół, które wspólnie z lokalnymi partnerami będą szukały odpowiedzi na wyzwania, z jakimi mierzą się ich miasta. Czytaj więcej »
 GRID  Szacuje się, że aż 50 milionów ton elektrośmieci zostanie wytworzonych na całym świecie w 2020 roku. Czy wszyscy wiemy jak prawidłowo pozbyć się tego typu odpadów, aby nie zagrażały naszemu zdrowiu i środowisku?Jak zmniejszyć strumień elektrośmieci i zwiększyć poziom recyklingu? Czytaj więcej »
Nawiąż współpracę v
UTRZYMAJ
KONTAKT
Zapisz się do naszego newslettera.
Wysłanie formularza oznacza
akceptację warunków newslettera.

Centrum UNEP/GRID-Warszawa | Zakład Narodowej Fundacji Ochrony Środowiska
ul. Sobieszyńska 8, 00-764 Warszawa | tel. +48 22 840 6664 | e-mail: grid@gridw.pl
NIP: 522-000-18-89 | REGON: 001361852-00037 | KRS: 0000057779

Polityka prywatności

© Centrum UNEP/GRID-Warszawa 2021