CIRCULAR ECONOMY. Zamykamy obieg!
Cykl warsztatów dla przedstawicieli biznesu i instytucji jego otoczenia

Cykl CIRCULAR ECONOMY. Zamykamy obieg! to inicjatywa Centrum UNEP/GRID-Warszawa, lidera Partnerstwa na rzecz realizacji środowiskowych Celów Zrównoważonego Rozwoju.

Celem cyklu jest integrowanie środowiska biznesowego oraz instytucji otoczenia biznesu wokół tematu gospodarki o obiegu zamkniętym. Warsztaty skupiają się na dzieleniu wiedzy, doświadczeń i praktyk oraz na wspólnym wypracowaniu wniosków i działań możliwych do realizacji w warunkach współdziałania wielu stron. W spotkaniach biorą udział w szczególności przedstawiciele biznesu, ale także reprezentanci instytucji naukowo-badawczych, organizacji pozarządowych i administracji publicznej.

Ważnym kontekstem merytorycznym cyklu są kwestie środowiskowe stanowiące punkt wyjścia do przemian gospodarki w kierunku obiegu zamkniętego. Rolą Centrum UNEP/GRID-Warszawa jest przybliżanie uczestnikom aktualnych wyzwań środowiska w skali globalnej, europejskiej i krajowej tak, aby rzetelna wiedza o stanie, potrzebach i zagrożeniach środowiska byłą jednym z czynników kształtowania polityk zrównoważonego rozwoju.

Więcej informacji na temat cyklu można uzyskać pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

> Więcej o Partnerstwie